НУ-НС не підписував коаліційну угоду

НУ-НС підписав не коаліційну угоду, а декларацію про її створення.

Після засідання фракції "Наша Україна - Народна самооборона", що відбулося 12 грудня, частина народних депутатів заявили, що більшість членів фракції підписалися під рішенням про вступ НУ-НС до коаліції з БЮТ і Блоком Литвина. Вони посилалися на "Підписний лист про підтримку рішення депутатської фракції НУ-НС про створення коаліції у складі НУ-НС, БЮТ і Блоку Литвина", під яким поставили свої підписи 37 депутатів.

Згодом деякі з них заявили, що підписали не документ про створення коаліції, а лише декларацію, що підтримує ідею її створення, повідомляє "Комерсант-Україна".

"Чомусь цей список підноситься як документ про створення коаліції, - заявив народний депутат від НУ-НС Владислав Каськів, чиє прізвище є серед тих, що підписалися. - Насправді цей документ всього лише декларує підтримку ідеї створення коаліції. Саме у такому розумінні його підписав я і багато моїх колег".

Як повідомили декілька депутатів, їм дзвонили із Секретаріату президента, застерігаючи від голосування за вступ НУ-НС до коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: