НУ-НС не створює ніяких коаліцій з "Регіонами"

Слідом за БЮТівцями інформацію про створення широкої коаліції в Раді категорично спростували в "Нашій Україні - Народній самообороні".

Фракція блоку "Наша Україна - Народна самооборона" не бере участі у жодних переговорах щодо створення нового формату парламентської коаліції.

Про це заявив лідер НУ-НС у Верховній раді Микола Мартиненко.

"Ми не ведемо переговори ні про яку коаліцію. Ми до сьогоднішнього дня працюємо у тій коаліції, яка існує", - сказав він.

В той же час, Мартиненко відзначив, що, зважаючи на обсяг інформації стосовно ймовірної коаліції БЮТ і Партії регіонів, який з'явився у ЗМІ, фракція НУ-НС винесе це питання на обговорення ради коаліції.

"Не може двох коаліцій існувати одночасно. Це перше питання, яке ми будемо ставити на порядок денний", - наголосив Мартиненко.

Нагадаємо, інформацію про створення коаліції з "Регіонами" спростував і лідер фракції БЮТ у Раді Іван Кириленко.

За його словами, "на дану хвилину" такого об'єднання немає. Крім того, він заперечив інформацію про те, що БЮТ і ПР цього тижня будуть вносити зміни до Конституції України.

В той же час, за інформацією ЗМІ, прем'єр Юлія Тимошенко і лідер ПР Віктор Янукович вже попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, та текст нової Конституції.

За даними джерел, це сталося в суботу під час переговорів представників двох політичних сил. У своїй останній редакції проект "Великого договору" начебто передбачає спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь у парламентських виборах єдиним блоком.

Факт проведення переговорів про створення нової коаліції у ВР підтвердив і один із лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов. Утім, він не назвав конкретного формату цієї коаліції.

Читайте також:

БЮТ відмовився від коаліції з "Регіонами"

"Регіони" визнали, що вони намагаються створити нову коаліцію

Кириленко: наступного тижня Янукович і Тимошенко візьмуться за Конституцію

Тимошенко і Янукович домовилися про "широку коаліцію"

ВідеоНУ-НС не створює нову коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: