НУ-НС не збирається входити до "широкої коаліції"

НУ-НС готовий погодитися, щоб Партія регіонів приєдналася до існуючої коаліції. Але не інакше.

Більшість депутатів фракції "Наша Україна - Народна самооборона" не бажають входити до "широкої" коаліції БЮТ і Партії регіонів, заявив депутат від НУ-НС Володимир Стретович.

"Для того, щоб увійти в коаліцію потрібно щоб фракція більшістю прийняла рішення. 37 голосів (за входження до коаліції) у фракції НУ-НС немає. Нас про це ніхто не повідомляв, ми залишаємося в коаліції", - сказав він.

Депутат наголосив, що участь блоку НУ-НС у коаліції разом з БЮТ та "регіоналами" буде розглядатися депутатами фракції лише за умови "приєднання Партії регіонів до існуючої коаліції".

"Наша Україна" буде вимагати одного – ми за коаліцію, але без змін до Конституції. Ми за переформатування у парламенті, але без втручання у конституційне поле, як то вибори президента у парламенті, пролонгація повноважень Верховної ради", - зазначив Стретович.

За неофіційними даними, БЮТ і Партія регіонів домовилися про створення "широкої коаліції", та вже попередньо розподілили ключові посади в уряді та пов'язаних з ним державних установах на довготривалу перспективу.

Читайте також:

Ющенко готовий піти з посади за однієї умови

БЮТ і ПР вже поділили уряд. Список

Янукович и Тимошенко: как и что они делят

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: