НУ-НС оголосив про повалення глави фракції

Лідера фракції НУ-НС Миколу Мартиненка звинуватили у суміщенні посад глави фракці та керівника парламентського комітету.

38 депутатів Верховної ради від фракції "Наша Україна - Народна самооборона" виступили за відкликання з посади голови фракції, депутата Миколи Мартиненка. Відповідну заяву депутатів оголосив на засіданні парламенту депутат від НУ-НС Андрій Парубій.

З його слів, депутати від НУ-НС провели засідання фракції, на якому обговорили неможливість, відповідно до регламенту, суміщати посади лідера фракції і голови парламентського комітету.

Мартиненко, очолюючи фракцію, є також головою парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу. Тому депутати прийняли рішення про відсторонення Мартиненка з посади голови фракції.

"Необхідно замінити голову фракції, тому вирішили відкликати з посади голови фракції депутата Миколу Мартиненка, "за" проголосували 38 депутатів, "проти" - 0, "утрималися" - 0", - сказав Парубій.

У зв'язку з цим голова парламенту Володимир Литвин зазначив, що депутати мають направити відповідні документи і протоколи засідання фракцій у секретаріат Ради, тільки після цього можливо буде прийняти офіційне рішення про зміну керівництва НУ-НС.

У свою чергу, ще один член фракції НУ-НС Анатолій Матвієнко зауважив, що після того, як були зареєстровані 38 підписів про відставку Мартиненка, була створена робоча група для вивчення цього документа, яка виявила його фальсифікацію за десятьма пунктами.

Читайте також:

Депутати не можуть працювати через потужні кондиціонери у Раді

НУ-НС вимагає надягти марлеві маски на всіх депутатів Ради

НУ-НС: Росія збирається забрати українську газову трубу до кінця року

Тимошенко визнала, що у ВР немає більшості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: