НУ-НС оскаржив розпуск парламентської коаліції у суді

Справа про незаконність розпуску коаліції розглядатиметься більше двох місяців. До суду можуть викликати голову Ради Литвина.

Микола Катеринчук
razom.org.ua
Микола Катеринчук
Народний депутат від НУ-НС Микола Катеринчук 5 березня звернувся із позовом до Окружного адміністративного суду Києва, в якому оскаржує дії голови Верховної ради Володимира Литвина з оголошення про припинення діяльності коаліції у складі Блоку Юлії Тимошенко, блоку "Наша Україна - Народна самооборона" та Блоку Литвина.

Про це повідомила довірена особа нардепа, яка представлятиме його інтереси в судовому процесі, Сергій Кальченко.

За його словами, Катеринчук звернувся до суду як громадянин зі скаргою на дії представника органу державної влади, і цим обумовлюється звернення до адміністративної гілки судової влади. Кальченко прогнозує, що виходячи із завантаженості адміністративних судів, справа може розглядатися "два місяці, а може і довше".

Говорячи про можливість виклику до суду голови ВР, він заявив, що це залежатиме від позиції суду, а також від відповідача, який може доручити представляти свої інтереси іншій особі.

Нагадаємо, 2 березня голова Верховної ради Володимир Литвин оголосив про припинення діяльності коаліції парламентських фракцій у складі БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина.

Литвин зазначив, що коаліція не задовольнила його вимогу надати протягом 10 днів в апарат ВР документи, які підтверджують наявність у складі коаліції не менше 226 депутатів.

З моменту розпаду коаліції дається 30 днів для формування нової більшості. У разі провалу переговорів президент отримує право розпустити парламент.

Читайте також:

Партія регіонів зібрала нову коаліцію

Регіони створюють коаліцію з КПУ і Блоком Литвина "під Азарова"

Регіонали обіцяють створити нову коаліцію і Кабмін до 10 березня

НУ-НС вимагає половину портфелів в уряді і Ющенка-прем'єра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: