НУ-НС передумав блокувати трибуну Ради

Депутат від НУ-НС Тарас Стецьків вважає, що "нашоукраїнцям" не слід уподібнюватися до Партії регіонів, а блокування трибуни Верховної ради називає дурницею.

Плани з блокування роботи Верховної ради, про які раніше повідомляли НУ-НСівці, є "дурницею".

Про це заявив депутат від НУ-НС Тарас Стецьків.

"Не можна уподібнюватися до того, що робила Партія регіонів останні два роки. Адже це є нецивілізований спосіб ведення політичної діяльності", - наголосив депутат.

Стецьків вважає, що необхідно дати Партії регіонів можливість сформувати нову коаліцію та уряд і продемонструвати спроможність вивести країну з кризи.

Водночас, він не виключив, що третина депутатів від НУ-НС може увійти до складу нової коаліції.

Як відомо, раніше депутат від "Народної самооборони" Юрій Гримчак заявив, що на наступному тижні НУ-НС може заблокувати трибуну Верховної ради через питання про формування коаліції.

"Усі розмови про коаліцію з НУ-НС і про два десятки перемовників, котрі там були, були для того, щоб знайти там із десяток "військовополонених", щоб мати 226 голосів у Верховній раді для прийняття будь-якого рішення", - вважає Гримчак.

"Завдання вони ставлять, наскільки я розумію, досить просте – вони хочуть провести Миколу Азарова прем’єр-міністром, призначити уряд", - зазначив депутат.

Читайте також:

БЮТ пообіцяв заблокувати коаліцію з позафракційних депутатів

У НУ-НС пророкують блокування парламенту

У Раді оприлюднили список членів НУ-НС, які підписалися під коаліцією з ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: