НУ-НС піде в будь-яку коаліцію в обмін на свого прем'єра

У НУ-НC точаться запеклі дискусії на тему, кого запропонувати на посаду глави уряду. Звучать прізвища Ющенка та Яценюка.

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" основною умовою для створення чи збереження коаліції ставить висування нею кандидатури прем’єра. Про це повідомила депутат від НУ-НС Леся Оробець.

"Наступна фракція в понеділок. Наш прем'єр - обов'язкова умова", - зазначила депутат.

"Фракція завершилась. Прийнято рішення направити Миколу Мартиненка (главу фракції НУ-НС) і до Юлі - з пропозиціями про нашого прем'єра. А потім до Януковича - з тими ж", - повідомила Оробець.

Вона також розповіла про дискусію на засіданні фракції.

Так Віктор Тополов, і Микола Мартиненко заявили, що ніякого проекту угоди від Януковича ні офіційно, ні неофіційно не надходило.

Крім того, Оробець поділилася, що "є інфа, що Ульянченко обдзвонює і просить Кириленка, Костенка і ЄЦ підтримати заяву про те, щоб Ющенко був прем'єром".

Віктор Тополов запропонував об'єднатись навколо кандидата в прем'єри – Яценюка.

Арсеній Яценюк розповів, що у середу зустрічався з Віктором Ющенком.

"Не хочу починати з прізвища прем'єра. Юля за рахунок нас намагається втриматись у владі (про збір підписів). Я не прийшов працевлаштовуватися. Крісло прем'єра електричне. Його зватимуть "Кірієнко". Новий прем'єр має оголосити дефолт", - цитує депутат Яценюка.

У свою чергу Давид Жванія повідомив, що Янукович запропонував 3 кандидатури прем'єра. "Наступні 4,5,6 можуть бути гіршими", - додав він.

Зокрема депутат Анатолій Матвієнко наголосив, що зараз потрібна єдність нашої фракції. "Нас "потушково" купити легше", - зауважив він.

Загальна риторика, за словами Оробець, була в дусі "потрібні об'єднання і публічність". Натомість Роман Зварич залишив засідання, не знайшовши охочих воювати за Тимошенко.

"Я був уповноважений на переговори з ПР в 2006 році. Можу передати вам таємний протокол з Азаровим, де вони зобов'язувалися вступити в НАТО. Мені фізично погрожував член уряду, заставляли йти на злочини. Хто більш наївний: ви чи я? З ним неможливо домовлятися", - наводить Оробець слова Зварича, сказані на фракції.

Анатолій Гриценко заявив, у викладі депутатки наступне: "Я маю досвід праці в уряді Януковича. Туди потрібні люди відповідальні і моральні. І прем'єр теж. Юля і Янек однакові...".

Нагадаємо, 24 лютого фракція Партії регіонів у Верховній раді направила проект коаліційної угоди на ознайомлення фракціям НУ-НС, Компартії та Блоку Литвина.

Читайте також:

Чорновіл: ПР створить коаліцію з БЮТ, і до 2012 року Тимошенко буде прем’єром

Опубліковано фрагменти коаліційної угоди Партії регіонів

Комуністи не підуть в коаліцію з ПР, якщо до неї увійде БЮТ чи НУ-НС

Партія регіонів покликала в коаліцію усіх, крім БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: