НУ-НС просить прокуратуру перевірити фінансування реклами Тимошенко

Згідно з якими джерелами фінансування всю країну у величезній кількості заполонили білборди Тимошенко?

Депутат від НУ-НС Володимир В’язівський просить Генпрокуратуру перевірити факти використання бюджетних коштів на передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко. Про це сказано у відповідному запиті В’язівського на ім’я генпрокурора Олександра Медведька.

"Тимошенко використовує бюджетні кошти для проведення своєї виборчої кампанії, зокрема, необґрунтовано витрачаючи величезні суми на проведення нарад із сільськими та селищними головами", - заявив В’язівський.

За його словами, на фінансування зборів сільських та селищних голів, які ініціювала Тимошенко, було витрачено із держбюджету "надзвичайно великі кошти, і люди мають право дізнатися, скільки саме".

"У бюджеті цього року таких статей витрат не зазначено, тим більше ми всі розуміємо, в якій критичній ситуації зараз перебуває економіка держави... Тому я, маючи такі аргументи, звернувся до Генпрокуратури із запитом на відповідність використання державних коштів на такі заходи" , - сказав В’язівський.

Генеральна прокуратура також повинна провести розслідування і дати відповідь з приводу того, які джерела фінансування використовуються для потужної білбордної кампанії Юлії Тимошенко. Про це заявив народний депутат Андрій Парубій - повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Я, як народний депутат України, подаю запит до Генеральної прокуратури, щоб вияснити – згідно з якими джерелами фінансування всю територію країни у величезній кількості заполонили білборди Тимошенко", – говорить Парубій.

Зокрема Парубія цікавить, чи не йдуть ці кошти з держбюджету або від північних спонсорів. Йому важко уявити, що сьогодні в Україні чесні підприємці готові виділяти такі величезні гроші на проведення таких заходів.

Нагадаємо, відповідаючи на запитання, за рахунок чого можливе підвищення соціальних стандартів українців, якого вимагає Партія регіонів, Герман висловила думку, що це можна зробити за рахунок коштів, які витрачаються прем'єром Юліою Тимошенко на агітацію.

"Гроші для підвищення соцстандартів якщо не валяються на дорозі, то принаймні висять на шнурках над всіма дорогами, на всіх бігбордах, які коштують понад 60 мільйонів гривень", - вважає нардеп.

Крім того, вона розкритикувала уряд за нераціональне використання бюджетних коштів.

Читайте також:

Герман: мільйони бідних висять на бігбордах Тимошенко

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Вінський: Тимошенко приревнувала мене до реклами по телебаченні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: