НУ-НС вирішив не підтримувати відставку Тимошенко до створення нової коаліції

Лідер фракції Микола Мартиненко не виключає, що окремі депутати від НУ-НС все ж таки проголосують за відставку уряду, але в цілому фракція поки утримається від такого рішення.

Фракція НУ-НС прийняла рішення, що перед відставкою уряду необхідно сформувати нову коаліцію. Про це в кулуарах ВР заявив голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко.

"Сьогодні відбулося засідання фракції і більшістю голосів ми прийняли рішення, що необхідно йти за такою логікою: спочатку формування коаліції, потім відставка уряду і формування нового Кабміну...Сьогодні переговорний процес щодо створення нової коаліції не йде", - сказав він.

Він не виключив, що деякі депутати від НУ-НС все ж таки проголосують за відставку уряду. "Дуже тяжко відповідати за кожну картку депутатів нашої фракції, але я можу сказати, що майже одностайно на засіданні фракції ми запропонували і підтримали іншу логіку процесу", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна рада на засіданні в середу, 3 березня, розгляне проект постанови про відповідальність Кабміну, що передбачає висловлення недовіри глави уряду Юлії Тимошенко.

Відповідний проект постанови стоїть на порядку денному першим.

Партія регіонів запевнила, що вже набрала достатню для результативного голосування кількість депутатських голосів.

У БЮТ також очікують, що в парламенті знайдуться голоси за відставку Тимошенко.

Читайте також:

Сьогодні Рада вирішить долю Тимошенко

Тимошенко готова вже в середу залишити кабінет глави уряду

Тимошенко: коаліція була зруйнована незаконно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: