НУ-НС: Ющенко має відповідати безпосередньо за газові контракти

Голова фракції НУНС у Раді Микола Мартиненко заявив, що Віктор Ющенко має безпосередньо відповідати за підписання газових контрактів 2009 року.

Екс-президент Віктор Ющенко має відповідати безпосередньо за підписання газових контрактів 2009 року, повідомив глава фракції НУНС у Верховній Раді Микола Мартиненко.

Відповідаючи на питання, чи може частина провини за підписання газових контрактів 2009 року лягати на екс-президента Віктора Ющенка, він заявив: "Абсолютно може".

"Я вважаю, що є вина його саме безпосередня в цій справі", - додав депутат.

"Згадайте, будь-ласка, той час, коли підписувались контракти. Перше, страшенний конфлікт і з Росією, і з Європою. Друге, існує посередник. Третє, Віктор Андрійович не звертає уваги на це питання. Принаймні, робить такий вигляд. І робить все можливе, щоб будь-який контракт не був підписаний. Сьогодні навіть в суді свідки свідчили, що він відізвав Дубину, коли наприкінці 2008 року могли ціну підписати набагато нижчу", - зазначив Мартиненко.

На думку депутата, Ющенко "повинен буде свідчити по цим питанням в суді, і його відповідальність є безпосередня".

"Ми отримали такий контракт тому, що амбіції нашого екс-президента переважили відповідальність за державу", - заявив Мартиненко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. 5 серпня суд виніс рішення про її арешт у зв'язку з тим, що Тимошенко виказувала неповагу до суду.

Читайте також:

У ГПУ впевнені, що Тимошенко затягує судовий процес

Тимошенко у СІЗО читає Льосу, Шкляра і Муракамі

БЮТ: до Тимошенко застосовують тортури

Суд над Тимошенко занепокоїв Євросоюз

Чоловік Тимошенко: сподіваюся, у влади вистачить розуму її звільнити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: