НУ-НС: Ющенко підпише будь-який закон про підвищення соцстандартів

Глава фракції НУ-НС переконаний, що президент готовий підтримати навіть популістський та нереальний закон, аби насолити уряду.

Президент України Віктор Ющенко "у вузькому колі" заявив про готовність підписати будь-який закон про підвищення соціальних стандартів.

Про це повідомив сьогодні з парламентської трибуни голова фракції блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Микола Мартиненко.

"Чим більше популістський та нереальний, тим для нього краще – аби насолити уряду", - сказав він.

Мартиненко також висловив переконання, що підвищення соціальних стандартів має розглядатися разом з проектом держбюджету.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна рада прийняла у першому читанні законопроект про підвищення соцстандартів члена фракції Блоку Литвина Олега Зарубінського.

Даним законопроектом пропонується встановити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 листопада 2009 р – 701 грн, з 1 січня 2010 р – 825 грн, з 1 квітня – 839 грн, з 1 липня - 843 грн, з 1 жовтня – 861 грн, з 1 грудня - 875 грн.

Документ також передбачає встановлення такого розміру мінімальної заробітної плати:

з 1 листопада 2009 р – 744 грн, з 1 січня 2010 р - 869 грн, з 1 квітня - 884 грн, з 1 липня - 888 грн, з 1 жовтня – 907 грн, з 1 грудня – 922 грн.

Читайте також:

Рада підвищила мінімальні зарплати у першому читанні

Депутати відмовились визнати блокування парламенту неприпустимим

Регіонали впевнені, що їхній сайт зламав не Яценюк, а влада

"Регіони" розблокували Раду і знову вимагають високі зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: