НУ-НС захищає газові контракти Тимошенко перед РНБО

Лідер НУ-НС Микола Мартиненко закликав не допустити скасування газових домовленостей з Москвою.

Новообраний лідер фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Мартиненко стверджує, що, за його інформацією, на найближчому засіданні РНБО у п'ятницю можливе ухвалення рішення, яке зобов'яже уряд скасувати в односторонньому порядку контракт купівлі-продажу російського газу, підписаний 19 січня.

У зв'язку з цим Мартиненко закликає членів Ради безпеки та всі гілки влади, які делегують своїх представників до складу цього органу, не допустити денонсації газових домовленостей з Москвою.

Депутат наголошує, що неприпустимо для зведення політичних і особових рахунків і з метою конкурентної боротьби на майбутніх президентських виборах знову розпалювати ледве закінчену "газову війну".

"Це означатиме: по-перше - відмову від досягнутої стабільності і прозорості у сфері торгівлі і транзиту газу, надання можливості для нового витка газової корупції; по-друге - поглиблення складної економічної кризи в Україні; по-третє - остаточне руйнування і без того підірваного іміджу України в Європі як надійного транзитера природного газу. Ми ризикуємо опинитися в політичній ізоляції", - попередив Мартиненко.

23 січня Рада національної безпеки і оборони України на своєму закритому засіданні планує перевірити на відповідність національній безпеці газові домовленості з Росією.

Відомо, що главу держави не влаштовують підписані домовленості з Росією, а також про його політичне протистояння з прем’єром Юлією Тимошенко.

Нагадаємо, попередній керівник фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко подав у відставку після того, як 37 із 72-х депутатів НУ-НС підтримали створення коаліції з БЮТ та Блоком Литвина.

Читайте також:

Уряд Тимошенко похвалив свого прем'єра
Росія говорить, що "газової війни" не було
Ющенко: ціна на газ, озвучена Тимошенко, нереальна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: