НУ-НС закликає Литвина подати у відставку

НУ-НСівець Тарасюк нагадав Литвину, що саме завдяким розпущеній коаліції, останній отримав крісло спікера.

Володимир Литвин
litvin.in.ua
НУ-НС закликає Литвина подати у відставку.
Парламентська фракція НУ-НС закликає голову Верховної ради Володимира Литвина подати у відставку. Про це заявив заступник голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк.

Він нагадав, що саме завдяки коаліції про припинення діяльності якої сьогодні оголосив Литвин, він став спікером парламенту.

"Я звертаюсь до голови ВР Литвина, я закликаю його подати у відставку разом з коаліцією. Я хотів би нагадати про таке поняття, як узурпатор. Сьогодні я таку політичну оцінку даю двом особам Миколі Мартиненку, голові нашої фракції, бо він забув про лад у нашій фракції, оскільки він діяв у спосіб, який суперечить рішенням, які не приймались у фракції, і Литвин - другий узурпатор, який фактично узурпував ВР і право на тлумачення закону про регламент", - сказав він.

Як відомо, підставою для розпуску парламентської більшості стало звернення Литвина 17 лютого до Ради коаліції з проханням впродовж 10 днів надати всі документи, які б підтверджували існування в парламенті коаліції.

Від парламентської більшості вимагали зібрати підписи 226 народних депутатів для підтвердження її існування, інакше розпочнеться процес формування нової коаліції.

Зазначимо, що 3 березня Партія регіонів має на меті розглянути проект постанови про відповідальність Кабміну, за результатами розгляду якого чинного прем'єра Юлію Тимошенко можна буде відправити у відставку.

Читайте також:

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

ВідеоНУ-НС закликає Литвина подати у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: