НУ-НС закликає Литвина подати у відставку

НУ-НСівець Тарасюк нагадав Литвину, що саме завдяким розпущеній коаліції, останній отримав крісло спікера.

Володимир Литвин
litvin.in.ua
НУ-НС закликає Литвина подати у відставку.
Парламентська фракція НУ-НС закликає голову Верховної ради Володимира Литвина подати у відставку. Про це заявив заступник голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк.

Він нагадав, що саме завдяки коаліції про припинення діяльності якої сьогодні оголосив Литвин, він став спікером парламенту.

"Я звертаюсь до голови ВР Литвина, я закликаю його подати у відставку разом з коаліцією. Я хотів би нагадати про таке поняття, як узурпатор. Сьогодні я таку політичну оцінку даю двом особам Миколі Мартиненку, голові нашої фракції, бо він забув про лад у нашій фракції, оскільки він діяв у спосіб, який суперечить рішенням, які не приймались у фракції, і Литвин - другий узурпатор, який фактично узурпував ВР і право на тлумачення закону про регламент", - сказав він.

Як відомо, підставою для розпуску парламентської більшості стало звернення Литвина 17 лютого до Ради коаліції з проханням впродовж 10 днів надати всі документи, які б підтверджували існування в парламенті коаліції.

Від парламентської більшості вимагали зібрати підписи 226 народних депутатів для підтвердження її існування, інакше розпочнеться процес формування нової коаліції.

Зазначимо, що 3 березня Партія регіонів має на меті розглянути проект постанови про відповідальність Кабміну, за результатами розгляду якого чинного прем'єра Юлію Тимошенко можна буде відправити у відставку.

Читайте також:

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: