НУ-НС зустрінеться з Тимошенко, щоб почути її плани на майбутнє

Гриценко пропонує послухати Тимошенко, а потім вирішувати фракцією, як бути далі.

Завтра вранці прем’єр-міністр Юлія Тимошенко планує зустрітися з народними депутатами парламентської фракції "Наша Україна - Народна самооборона", повідомив народний депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко.

"Я вніс таку пропозицію, фракція її підтримала. Голова фракції Микола Мартиненко проінформував про це прем’єр-міністра Тимошенко. І вона, як повідомив Мартиненко, погодилася зустрітися з фракцією завтра о 9 годині", - сказав політик.

При цьому Гриценко відзначив, що зараз всередині фракції НУ-НС актуально постало питання про визначення майбутньої політичної стратегії, враховуючи результати виборів президента.

"Я вважаю, що перш ніж збирати якісь підписи за консолідацію коаліції або слухати аргументи тих, хто пропонує йти в іншу коаліцію, необхідно почути прем’єр-міністра. Ми створили коаліцію, обрали її прем’єр-міністром - хай вона, як фактичний лідер існуючої донині коаліції, принаймні, виразить свою позицію: чи має намір вона подати у відставку після завершення всіх судових процесів, або ж вона має намір працювати (на посаді голови уряду - ред.)", - пояснив Гриценко.

За словами політика, члени фракції НУ-НС також хочуть почути від Тимошенко її бачення шляхів консолідації діючої коаліції, а також дій уряду за рішенням невідкладних соціально-економічних питань, зокрема, виплати пенсій і зарплат бюджетникам.

Як відмітив Гриценко, якщо Тимошенко ухвалила "внутрішнє рішення" піти у відставку, тоді фракції НУНС немає ніякого сенсу шукати подальші об’єднувальні зусилля заради підтримки цього уряду.

"Якщо вона переконливо доведе можливість співробітничати з новим президентом і парламентом - тоді це буде інша стратегія", - відзначив Гриценко.

Нагадаємо, 11 лютого фракція НУ-НС проводила збори депутатів у Верховній раді. Головним питання зібрання було подальші плани фракції за результатами виборів президента.

13 лютого партія "За Україну!" (голова партії - депутат від НУ-НС Вячеслав Кириленко) та її представники у Верховній раді України заявили, що не будуть входити в коаліцію з Партією регіонів.

Читайте також:

Нунсівці Кириленка відмовилися від коаліції з Партією регіонів

НУ-НС радяться, з ким бути далі

НУ-НС запропонує Яценюка на посаду прем`єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: