НУ-НС звинуватив Тимошенко у спробі розвалити фракцію

На думку голови фракції НУ-НС Миколи Мартиненка, Тимошенко занадто багато уваги приділяє фракції НУ-НС і намагається її розвалити.

Голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко звинувачує прем'єра Юлію Тимошенко в спробі розвалити фракцію.

Про це він сказав журналістам.

Мартиненко зазначив, що 1 березня відбулося засідання ради коаліції, на якому була присутня прем'єр.

"У нас була рада коаліції. Рада коаліції була неконструктивною. Я залишив її до завершення засідання, тому що на сьогоднішній день прем'єр-міністр діє на роз'єднання фракції", - сказав він.

На думку депутата, Тимошенко занадто багато уваги приділяє фракції НУ-НС.

"Мені здається, вона займається країною набагато менше, ніж нашою фракцією", - додав він.

Мартиненко обурився, що на засідання ради коаліції був запрошений представник прес-служби Кабміну з відеокамерою.

"Коли я запропонував запросити інші засоби масової інформації, які є у Верховній Раді, щоб вони були присутні на засіданні ради коаліції, камера Кабміну зникла", - сказав він.

Парламентар додав, що засідання ради коаліції депутати від НУ-НС обговорили на зборах фракції.

Нагадаємо, БЮТ готовий підтримати кандидата на пост нового прем'єр-міністра від фракції НУ-НС, якщо та підтвердить свою участь в коаліції відповідними підписами. Про це на брифінгу заявив голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Якщо фракція НУ-НС понад 60 голосами підтвердить свою наявність у коаліції і заявлять про свого кандидата (на посаду нового прем'єр-міністра), то ми готові розглянути це питання і підтримати його", - підкреслив Кириленко.

Кириленко наголосив, що БЮТ підтримає кандидатуру на посаду прем'єр-міністра, якщо фракція НУ-НС на засіданні ради коаліції її оголосить і надасть понад 60 підписів для підтвердження своєї участі в діючій коаліції.

Голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко раніше заявляв, що намагання БЮТ будь-якою ціною зберегти за Юлією Тимошенко посаду прем’єр-міністра може призвести до розвалу чинної парламентської коаліції, тому більшість у Раді можна зберегти лише за умови відставки глави уряду.

При цьому НУ-НС називає обов’язковою умовою для союзу з Партією регіонів або БЮТ висунення кандидатури прем’єра-нунсівця.

Читайте також:

БЮТ погодився на відставку Тимошенко в обмін на збереження коаліції

Тимошенко: Литвин не зможе розпустити коаліцію

Кириленко має претензії до коаліційної угоди "регіоналів"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: