НУ проти Сала

"Наша Україна" у Львівській облраді виступила проти відновлення Олега Сала на посаді начальника обласного УМВС.

Міжфракційне об'єднання Львівської обласної ради "Наша Україна" що нараховує 45 із 120 депутатів, ініціює позачергову сесію Львівської облради через відновлення Олега Сала на посаді начальника Управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області.

Про це журналістам повідомив керівник об'єднання Олег Мандюк.

З його слів, уже розпочато збір підписів за проведення на наступному тижні позачергової сесії облради. Для проведення сесії необхідно зібрати 40 підписів депутатів, тобто 1/3. 

Раніше Галицький районний суд Львова вирішив поновити на посаді начальника Управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області Олега Сала.

У листопаді 2005 року Львівська облрада дала згоду на узяття під варту й притягнення до кримінальної відповідальності депутата облради, колишнього начальника УМВС у Львівській області Олега Сала.

Проти Сала були порушені 2 кримінальні справи: за частиною 2 статті 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права з використанням службового становища) і частини 3 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем, здійснене співробітником правоохоронних органів).

У березні 2007 року МВС реорганізувало Управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області в Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: