"НУ" висуває умови мегаблока

Створення на основі мегаблоку єдиної партії "Наша Україна" може зробити необхідною умовою блокування з "Народною самообороною" та "Правицею".

В'ячеслав Кириленко
"Наша Україна" сподівається об'єднати праві сили. (Фото: razom.org.ua)

"Наша Україна" наполягає на створенні на базі правого політичного блоку єдиної партії після виборів. 

Про це повідомив заступник голови виборчого штабу "Нашої України" Ігор Кріль.

“Найближчим часом виборчий мегаблок, який вбере у себе усі націонал-патріотичні сили держави, буде створено. Особисто у мене з цього приводу сумнівів нема, і, наскільки мені відомо, переговори з цього приводу вже добігають кінця”, - повідомив Кріль.

Він також нагадав про умови, які “Наша Україна” висуває своїм партнерам щодо створення такого мегаблоку. “Ми наполягатимемо, аби сили, котрі увійдуть до блоку, погодилися з умовою створення на його основі єдиної партії відразу після виборів”.

“Ця ідея витає в повітрі вже, принаймні, п’ять років, - зауважив Кріль, - але час настав і це, нарешті, потрібно зробити”. 

Заступник керівника виборчого штабу переконаний, що “створення єдиної, потужної націонал-демократичної партії об’єднає увесь патріотично налаштований український політикум, а значить, зробить нас ще сильнішими, дасть нашим виборцям чіткі орієнтири і упевненість у нашій політичній спроможності”.

Кріль зауважив, що “про назву проекту поки що зарано говорити, головне – це те, що він має уособлювати оновлення та очищення усіх демократично та патріотично налаштованих партій, згуртування їх довкола президента на підтримку його плану розвитку України”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: