НУ: Янукович зі страшною силою копіює Путіна

"Наша Україна" побачила, як Янукович "копіює Путіна", але висловила надію, що "у нього можуть заграти українські амбіції".

Президент Віктор Янукович "зі страшною силою копіює Володимира Путіна, і це загроза", але є надія, що під тиском у нього можуть заграти українські амбіції".

Про це заявив під час засідання прес-клубу "Як зупинити перетворення України в УРСР?" голова ЛМО партії "Наша Україна" Олекса Луців.

"За 19 років незалежності ми не виховали українців, які би, незважаючи на те, хто вони за походженням, говорили спочатку, що вони українці, а потім вказували, якого походження", – сказав він

"Специфіка росіянина у тому, що він шовініст з самого початку. Якщо мешканець України називає себе рускім, то тоді має здати український паспорт, стати на консульський облік. Тоді така особа буде обмежена у правах порівняно з громадянами України", стверджує Луців.

Участь у засіданні також взяли правознавець, координатор ГО "Гармонія і порядок» Дмитро Гудима, голова фракції БЮТ у Львівській обласній раді Іван Стецькович, представник Партії регіонів Володимир Матківський, голова ЛОО партії "УДАР" Віталія Кличка Ярослав Гінка.

Промовці відзначили, що реформи, які здійснює нова влада, приведуть до тотальної русифікації суспільства, залежність суду від органів державної влади. Для того, аби змінити ситуацію, за словами спікерів, у країні треба провести, перш за все, економічні реформи.

Проаналізувати, що кожен з нас зробив для держави Україна та її розвитку і не чекати, поки за вас щось зроблять.

Читайте також:

Янукович запропонував Раді гарантувати російській мові розвиток і захист

Литвин не радить Януковичу поспішати з російською мовою

Янукович в ландшафті

Путін: Янукович кардинально змінив відносини між Україною та Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: