НУНС зіллється з БЮТ у боротьбі з владою

"Наша Україна - Народна Самооборона" ініціює підписання угоди з БЮТ у Раді.

Фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ можуть підписати угоду про координацію дій у парламенті.

"Я думаю, що стала більш реальною перспектива підписання угод про спільну опозиційну діяльність у парламенті БЮТ і НУНС", - сказав член фракції НУНС В'ячеслав Кириленко.

Він зазначив, що така угода має передбачати узгодження й координацію дій як у парламенті, так і за його межами шляхом створення координуючого органу.

"Я буду виносити це питання на засідання фракції... воно буде завтра. Я буду виносити це питання на засідання "Комітету опору диктатурі", що також буде завтра", - сказав Кириленко.

При цьому він виступає за визначення єдиних кандидатур у депутати від опозиції за кожним мажоритарним округом, якщо в Україні введуть змішану пропорційно-мажоритарної виборчої системи.

"Комітет опору диктатурі в Україні" був створений. 8 серпня до нього увійшли Європейська партія, Партія захисників Вітчизни, "Народна Самооборона", "Батьківщина", "Реформи і порядок", "Цивільна позиція", "Наша Україна", "Народний рух України" й "Фронт змін", "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" й Українська соціал-демократична партія.

Нагадаємо, 6 вересня БЮТ і НУНС разом бойкотували виступ президента Віктора Януковича в Раді. На урочисте засідання Ради на честь 20-ї річниці незалежності України опозиціонери принесли величезні портрети Тимошенко і Луценка.

Читайте також:

БЮТ бойкотував виступ Януковича в Раді

Опозиція принесла Януковичу в Раду Тимошенко і Луценка

Комуніст назвав нунсівця Кириленка печерною людиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: