Нунсівець Парубій заявив, що "морально готовий до в'язниці"

Опозиціонер запевнив, що для нього це не вперше, і має намір проконсультуватися у досвідчених дисидентів стосовно правил поведінки при арешті.

Депутат Верховної ради України, член фракції Блоку Наша Україна - Народна самооборона Андрій Парубій, проти якого Генпрокуратура порушила кримінальну справу заявив, що готовий до свого можливого арешту.

"Я вже психологічно і морально готовий до в'язниці. Це для мене буде не уперше. У національно-визвольному русі я з 1988 року, я багато пережив, не раз мене заарештовували. Якби я боявся арешту, то не пройшов би той життєвий шлях, який пройшов", - сказав Парубій.

При цьому він відмітив, що вже 17 травня має намір проконсультуватися з дисидентом Степаном Хмарою і колишнім депутатом Ради Михайлом Ратушним, щоб уникнути провокацій під час арешту. Нунсівець також додав, що не розцінює можливий арешт як можливість підвищити особистий політичний рейтинг.

Нагадаємо, 14 травня у Верховну раду надійшло подання Генеральної прокуратури про надання згоди парламентом на притягання до кримінальної відповідальності народних депутатів від фракції НУ-НС Андрія Парубія і Юрія Гримчака у зв'язку з подіями в парламенті 27 квітня. Генпрокурор Олександр Медведько підтримав це уявлення.

15 травня, Гримчак отримав в прокуратурі Києва копію ухвали про збудження проти нього кримінальної справи і вирішив оскаржити відповідне рішення прокуратури.

Читайте також: 

Опозиціонери оскаржили порушення кримінальних справ проти себе

Литвин не хоче суду над депутатами, які закидали його яйцями

Рада позбавить депутатських повноважень нардепів-"дебоширів" 

ВідеоПарубій готовий до свого можливого арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: