"Нунсівець" запропонував розпустити свою фракцію

Депутат Олександр Третьяков вважає, що фракцію блоку "НУ-НС" слід розпустити, а її депутати повинні приєднатися до інших фракцій чи створити нову.

Народний депутат від НУ-НС Олександр Третьяков запропонував розпустити парламентську фракцію Блоку "Наша Україна – Народна самооборона".

"Я пропонував і пропоную розпустити фракцію "НУ-НС". Хто хоче, хай вливається в БЮТ, хто хоче - хай приєднується до фракцій коаліції, а той, хто залишиться і створить опозиційну фракцію, - матиме можливість працювати в парламенті серед однодумців, проводячи єдину політику і злагоджено голосуючи", - заявив депутат.

До того ж він підкреслив, що розформування парламентської фракції "НУ—НС" допоможе зорієнтуватися і українським виборцям.

"Виборці отримають ясність, бо на одному ефірі не опонуватимуть один одному "нунсівець від коаліції" і "нунсівець від опозиції". Втім, ясність потрібна не тільки виборцям, але і нам самим", - констатував Третьяков.

Раніше колишній прем'єр-міністр і міністр оборони, глава київської міської парторганізації партії "Наша Україна" Юрій Єхануров заявив, що блок "Наша Україна – Народна самооборона" може замінити комуністів в правлячій коаліції.

Читайте також:

Литвин: уряд намагається перебрати на себе повноваження Ради

Партія Тігіпка наздогнала БЮТ в рейтингу сил, які пройдуть в наступну Раду

Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Янукович запропонував депутатам обмежити їх недоторканність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: