Нунсівець Жванія віддав картку для голосування Партії регіонів

В НУ-НС спростували чутки про перехід у правлячу більшість 15 опозиціонерів. Втім, не заперечують, що дехто з їхніх соратників голосує разом з коаліцією.

Заступник голови фракції НУ-НС Тарас Стецьків спростовує інформацію про наміри 15 "нунсівців" приєднатися до коаліції. Водночас, дехто з депутатів формально не приєднався до коаліції, але картку для голосування свою віддав Партії регіонів.

"Я думаю, що це дезінформація. Я думаю, що щодо 15 осіб - це дезінформація. Те, що більшість з них із групи "Народна самооборона", я думаю, це теж дезінформація", - сказав Стецьків.

При цьому він нагадав, що цього тижня народні депутати працюють в округах, і він наразі також знаходиться у своєму окрузі в Західній Україні.

"Але я не схильний вірити в таку інформацію. У всякому разі до мене такого роду інформація не надходила", - додав заступник глави фракції.

"Я думаю, що це скоріше інформаційна качка, ніж правда", - заявив Стецьків. Депутат підкреслив, що не можна виключати і того, що деякі народні депутати з фракції НУ-НС можуть приєднатися до коаліції.

"Наприклад, народний депутат Давид Жванія формально не приєднався до коаліції, але картку (картка для голосування) свою він віддав Партії регіонів", - сказав Стецьків.

"Тому окремі люди можуть це зробити (перейти в коаліцію), але вважати, що хтось з "Нашої України" або з "Народної самооборони" піде, я думаю, що це неправильна інформація і недостовірна інформація", - сказав він.

Читайте також:

Опозиція заплатить за розгром Верховної ради

До коаліції у ВР приєднались 5 бютівців

НУ-НС оголосила про перехід в опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: