Нунсівці побачили, як Янукович готує Табачника в президенти

У заяві глави держави про те, що Україні потрібна спадковість влади, нунсівці почули приховану інформацію: спадкоємця вже знайшли. На думку нунсівців, це Табачник або Клюєв.

Народний депутат із фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор припускає, що президент Віктор Янукович готує собі на посаду спадкоємця. І, на його думку, це буде Дмитро Табачник.

Так він прокоментував заяву глави держави про те, що Україні потрібна спадковість влади.

"Якщо Янукович вважає, що наступна влада має чітко продовжувати його старання, такий варіант є логічним. Це може бути Дмитро Табачник, Андрій Клюєв чи ще хтось із його команди. Таку ініціативу можна реалізувати, доки є покірний парламент, який може прийняти будь-який закон чи зміни до Конституції для забезпечення такого наміру", - зазначив депутат.

За словами Кендзьора, Янукович не хоче продовжувати політику свого попередника Віктора Ющенка.

"Шкода, що Віктор Федорович не уточнив, який період української влади мав би бути спадковим для нього, як для керівника держави. Можливо, мова йде про радянську владу. Бо спостерігається багато аналогій із нею в діях наших керівників. Зокрема нищення усього українського, створення умов для подальшої русифікації. Так само багато спільного і з періодом кучмівської влади. Хоч в багатьох моментах час правління Кучми був більш українським, ніж влада у виконані Януковича", - наголосив він.

"Сьогодні наші високопосадовці збилися з логіки - заплуталися у своїх заявах та діях. Одне заперечує інше. Спостерігається якась повна розгубленість у діяльності нинішньої влади", - додав політик.

Нагадаємо, що напередодні під час візиту до Херсону президент Віктор Янукович заявив, що Україні потрібна спадковість влади.

Читайте також:

"Наша Україна" вимагає відставки Табачника та інших "українофобів"

Янукович наголосив, що влада в Україні має бути спадкоємною

Астрологи: Януковичу доведеться міняти команду і боротися за рейтинги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: