Нємцов: газова труба для України - фалічний символ

Російський опозиціонер Борис Нємцов образно пояснив, чому Україна ніколи не віддасть Росії жодну з базових галузей економіки.

Російський опозиціонер Борис Нємцов упевнений, що Україна не віддасть Росії свою газотранспортну систему, оскільки це "фалічний символ".

За словами Нємцова, ГТС для України - символ незалежності, який вона ніколи нікому не віддасть.

"Труба - фалічний, я б сказав, символ, що з'єднує Росію та Європу. І мені здається, що немає жодної політичної сили в Україні, жодного бізнесмена, який би сказав: "Ну, гаразд, віддамо цей символ наш нескінченний, нехай росіяни там ним розмахують". Микола Азаров може говорити, що хоче - трубу ви ніколи не віддасте", - сказав Нємцов в коментарі Інституту Горшеніна.

Більш того, російський політик вважає, що жодна з базових галузей економіки України не буде віддана Росії.

"Нічого не буде віддано - ні залізниці, ні атомна промисловість - тому що в Україні не так багато символів незалежності. Ось для Росії базові галузі економіки не є символами незалежності. У нас символи незалежності дещо інше: Червона площа, Кремль, Іван Грозний, Петро І, Сталін, Ленін, Єльцин, Горбачов", - пояснив Нємцов.

"У вас все ж таки держава молода, тому для вас кожна така річ - це дуже болісно. Крім того, український бізнес не хоче мати поряд конкурентів - навіщо вони потрібні, ці російські вовкодави, коли тут зі своїми б розібратися. До речі, при Вікторі Ющенку було навіть, може бути, простіше це зробити, тому що навколо Ющенка не було таких могутніх олігархів, які б так захищали, саме від конкуренції, Україну", - вважає він.

Нємцов також порадив українцям розрізняти бізнес російський і "путінський". Перший, за його словами, це добре, це здорова конкуренція. Другий же – державна експансія.

"Не бізнес-експансія, а саме політична. Ось цього треба побоюватися. Причому, дуже легко відокремити "путінський" бізнес від цього бізнесу. "Путінський" бізнес - це бізнес, де в нього є особистий інтерес або є контроль у його держави: "Газпром", "Транснефть", "Роснефть". Тому я б на місці української влади вітав приватний капітал російський і обережніше ставився б до капіталу "путінського". Щоб зберегти незалежність", - резюмував політик.

Читайте також:

Нємцов: Путін вважає всіх українців у Росії бандерівцями

У Москві готові відкрити першу українську школу

Путін дозволив "Газпрому" мати власну озброєну "армію"

Янукович: Україна готова пустити Росію до управління ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: