Нємцов пояснив росіянам, що Україна - "поки що" демократична держава

Борис Нємцов закликав зрозуміти, що Україна обрала свій шлях і не діяти в режимі старшого брата: "головне питання – це відсутність глобальної довіри".

Опозиційний російський політик Борис Нємцов закликав росіян зрозуміти, що Україна – "суверенна, поки що демократична" держава, і треба з повагою ставитися до вибору українського народу.

"Розуміння, що Україна - це країна, яка обрала свій шлях, і бажання вести з нею відносини так само, як з будь-якою європейською країною, з розумінням, що нас пов'язує дуже багато, вирішить майже всі питання", - сказав він під час виступу в Міжнародному центрі Карнегі в Москві.

"Головне питання – це відсутність глобальної довіри. Нинішній Кремль не довіряє Банковій і Києву загалом, Київ навіть за Віктора Януковича не довіряє Кремлю", - переконаний Нємцов.

"Ми повинні твердо й ясно розуміти, що Україна - суверенна незалежна, поки що демократична держава, й повинні з повагою ставитися до історичного вибору українського народу", - додав він.

На думку Нємцова, чинна російська влада цього не розуміє й діє в режимі старшого та молодшого брата: "Зараз ми їх тут нагнемо, потім там нагнемо".

"Я вважаю, що це помилка, яка призводить до того, що виникають різні тертя", - сказав він.

Нємцов нагадав, що коли він обіймав посаду віце-прем'єра Росії, було підписано договір про дружбу між Росією та Україною, хоча "час для наших країн був складний і ніяких перекриттів вентилів, знущань не було".

Читайте також:

Нємцов: газова труба для України - фалічний символ

Росія забрала в України курочку Рябу та Колобка

Путін хотів би, щоб Янукович був більш послужливим "регентом"

Березовський: Янукович такий же бандит, як і Путін

Нємцов: газова труба для України - фалічний символ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: