Нємцов: я не заздрю Януковичу-переможцю

Нємцов упевнений, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко "набагато органічніше виглядає як опозиціонер і значно менш органічно вона виглядає на чолі уряду".

Російський опозиційний політик Борис Нємцов не зазадрить перемозі Віктора Януковича, бо йому прийдеться мати справу з потужною опозіціонеркою Юлією Тимошенко.

"Я не заздрю Януковичу-переможцю", - сказав Нємцов, тому що мати таку потужну опозицію в особі Тимошенко, яка набрала понад 40% голосів, – "це не жарти. А проблеми, які стоять в Україні, їх все одно вирішувати доведеться".

Нємцов упевнений, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко "набагато органічніше виглядає як опозиціонер і значно менш органічно вона виглядає на чолі уряду".

Таку думку він висловив в ефірі ТВі.

Нємцов назвав важливим те, що люди вже не чекають ніякого дива ні від Тимошенко, ні від Віктора Януковича. "І це добре, адже завищені очікування, які були на Майдані, злий жарт зіграли з Ющенком і, до речі, з Тимошенко багато в чому", адже, якщо Януковичу удасться хоч щось зробити, "це буде дуже серйозно", сказав Нємцов.

На його думку, Янукович не здатний до такого роду діяльності – "не вистачить освіти, волі. політичного ресурсу, оскільки перевага дуже невелика, и я боюся, що на цьому історія кризи в Україні не закінчиться, криза продовжиться".

Як вважає Нємцов, ці вибори відкрили світу і Україні нових публічних політиків – Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка. "Чим швидше ці люди увійдуть вже до великої політики, тим більше шансів, що в Україні хоч щось відбуватиметься", - сказав він.

Він вважає, що в "парадигмі Тимошенко-Янукович вирішити кризові питання не можна. Входження у велику українську політику нових людей необхідний не для цих людей, а для того, щоб подолати цю політичну дідівщину. Хоча і Янукович, і Тимошенко не зацікавлені в появі сильних конкурентів... і боюся, що їх інтереси як політиків входять у суперечність з інтересами України".

Нємцов переконаний, що в Україні неможливий російський сценарій - коли при новому президенті корупція залишиться такою ж, але суспільство перестане її бачити, адже "заткнути тут рот людям дуже важко. Вони вже звикли до свободи слова".

На його думку, в Кремлі "чудово розуміють, що Янукович – проукраїнський політик, що політтехнологами працювали у Януковича американці, що проблеми з газом доведеться знов починати вирішувати, що є українська Конституція, і в 2017 році щось треба робити з Чорноморським флотом".

Тимошенко, у разі її поразки, Нємцов порадив би зателефонувати Януковичу, побажати йому успіхів, піти в опозицію, створити потужний опозиційний фронт, готуватися до майбутніх виборів, критикувати за помилки Януковича. "Якщо вона зараз побіжить по судах, то втратить обличчя, втратить своїх прихильників, а найголовніше, Європа не зрозуміє Юлію Володимирівну", - переконаний Нємцов.

Нагадаємо, за даними шести екзит-полів лідер Партії регіонів Віктор Янукович випередив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і переміг у другому турі виборів президента України. Партія регіонів вже оголосила Януковича новим главою держави, натомість представники Тимошенко заявили, що робити висновки ще зарано і необхідно дочекатися результатів підрахунку голосів.

Читайте також:

БЮТ: Тимошенко і Янукович набрали по 46%

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Європарламент визнав українські вибори чесними

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: