"О 8:00 була 99-ю": у Запоріжжі люди стоять у тисняві цілий день, аби здати ПЛР-тест

"О 8:00 була 99-ю": у Запоріжжі люди стоять у тисняві цілий день, аби здати ПЛР-тест

"О 8:00 була 99-ю": у Запоріжжі люди стоять у тисняві цілий день, аби здати ПЛР-тест

Люди скаржаться, що змушені стояти у чергах багато годин.

У поліклініці №1 у Хортицькому районі Запоріжжя люди вистоюють по кілька годин у черзі, щоб потрапити на первинний прийом до лікаря і зробити ПЛР-тест.  При цьому черги по півсотні людей збираються у дуже маленькому приміщенні, без дотримання дистанції. 

Про це мешканці Запоріжжя розповідають у соцмережах.

"Це повний треш! 60 людей у маленькому приміщенні з короною і без, на первинний прийом і на тести! Ось як піклуються. А вони карантин вводять", - написав Сергій Божко.

Мешканці району скаржаться, що, щоб потрапити до будь-якого лікаря медзакладу потрібно проходити через цей натовп людей, оскільки вхід до поліклініки один.

  • Так, була я там минулого місяця! Додому лікаря не викликати, з температурою ледве доповзла, була в цій черзі години дві. Жахалася від всіх, щоб не заразитися.
  • А уявіть як важко лікарям? Я була там і бачила. І вони дуже уважні.
  • У 9-й поліклініці так само...
  • У 4-й аналогічно. Був сьогодні. Ні обробки, ні рециркуляторів нічого.
  • Як в стайні, стіни обдерті, стільців немає, люди стоять по 4 години в чергах, з температурою! Навіть, якщо і не був хворий на covid, заразишся!
  • Які 4 години? Ми з чоловіком в черзі простояли 7 годин. О 10 прийшли і о 17 я тільки потрапила до лікаря. Умов жодних, холодно, прийшла в поліклініку з температурою 37, а пішла 38.7, ноги замерзли так що були судоми. 
  • Так, ще вхід центральний закрили, і всі проходять через цей натовп, і хворі, і здорові. Доводиться через них пробиратися до невропатолога, як по мінному полю, треш!
  •  Ось вам і дотримання протиепідемічних заходів! А вони малий бізнес тероризують, перевіряють!
  • Там сьогодні з ранку осіб під 200 стояло, неможливо пройти ні на вулиці, ні тим більше в приміщенні. Про яке дотримання дистанції і всіх інших обмежень може йтися?
  • Я сьогодні вранці о 8 годині була 99 у черзі.

Нагадаємо, що відома інфекціоністка Ольга Голубовська каже, що подекуди на одне реанімаційне ліжко вже чекають 15- 20 хворих на COVID-19. В опорні лікарні цих областей можуть госпіталізуватися лише тяжкі хворі на COVID-19.

Вірусні антирекорди: за добу від коронавірусу в Україні померли 256 людей

Вірусні антирекорди: за добу від коронавірусу в Україні померли 256 людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація