Обама відмовився їхати в Київ через погані дороги

Огидна київська інфраструктура завадила прийняти в Києві історичний російсько-американський саміт з ядерного роззброєння.

Незадовільний стан київських доріг став причиною, через яку президенти Барак Обама і Дмитро Мєдвєдєв підпишуть договір між США та Росією про ядерне роззброєння в Празі, а не в Києві, як пропонувалося раніше. Про це заявив заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони Дмитро Видрін.

"З кулуарних міжнародних чуток, саме огидна київська інфраструктура вплинула на те, що саміт проходитиме в Празі, де дороги пристосовані для дипломатичних лімузинів і президентських кортежів", - розповів Видрін.

"Для нашої країни це означає одне - треба терміново ремонтувати дороги", - зазначив він.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пропонував прийняти в Києві історичний російсько-американський саміт з ядерного роззброєння і стати місцем підписання нової угоди між Росією та США про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО).

За словами заступника глави Адміністрації президента Ганни Герман, Москва "сприйняла ініціативу з інтересом". "І якщо американці будуть не проти, Україна нарешті стане тим мостом між Сходом і Заходом, про який завжди говорив наш лідер", - зазначила Герман.

Проте президент Росії Дмитро Мєдвєдев і держсекретар США Гілларі Клінтон ухвалили рішення підписати договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО) у Празі.

Читайте також:

США відмовилися підписувати договір про роззброєння з РФ у Києві

Янукович запросив Росію та США підписати історичну угоду про роззброєння в Києві

Путін "яскравими словами" розповів Клінтон про Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: