Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обласним центром Київщини стане Біла Церква

Остаточне рішення про перенесення адміністративного центру Київської області має прийняти Верховна рада. Всі необхідні документи планується зібрати до вересня.

Глава Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк вважає Білу Церкву найбільш прийнятним містом для переносу адміністративного центру столичної області.

"Це, напевно, буде Біла Церква", - сказав Присяжнюк журналістам 14 травня.

За словами Присяжнюка, він обговорював це питання з прем'єр-міністром  Миколою Азаровим. "Я вже розмовляв із прем'єр-міністром, і мені дане доручення обґрунтувати усе фінансово", - повідомив глава області.

За його словами, рішення про перенос адміністративного центру Київської області в Білу Церкву можна буде приймати після того, як буде розроблений генеральний план цього населеного пункту.

"Мені пропонували різні міста - і Вишгород, і Бровари, і Бориспіль. Але сьогодні потрібно виходити не з позиції того, наскільки це ближче до Києва, а з позиції зацікавленості в потенційному розвитку області", - пояснив він.

Присяжнюк відзначив, що для розміщення адміністративних будівель у Білій Церкві необхідно буде від 15 до 20 га. Швидше за все, для цього будуть використані землі, що зараз знаходяться в розпорядженні Міністерства оборони, додав він.

За словами Присяжнюка, остаточне рішення про перенесення адміністративного центру Київської області має прийняти Верховна рада. "Я думаю, до вересня місяця всі пропозиції і документи будуть зібрані", - відзначив він.

При цьому глава Київської обладміністрації підкреслив, що бюджетні кошти на перенесення адміністративного центру витрачені не будуть.

На його думку, інвестори будуть зацікавлені в тім, щоб побудувати будинок для адміністрації Київської області, а також офіси, зокрема, для банківських відділень.

"Я переговорив з банкірами - вони в першу чергу будуть зацікавлені переїхати і будувати свої філії", - пояснив він.

Читайте також:

Київ хочуть позбавити статусу обласного центру

БЮТ втратив крісло голови Київської облради

Київ та Севастополь стали лідерами за рівнем інфляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції