Облив однолітка легкозаймистою рідиною і підпалив: у Бердянську винесли вирок 12-річному школяру

Облив однолітка легкозаймистою рідиною і підпалив: у Бердянську винесли вирок 12-річному школяру

Підлітка звинувачували у тому, що він намагався заподіяти шкоду своєму знайомому.

У Бердянську Запорізької області  Бердянський міський суд виніс рішення щодо кримінального злочину, який скоїв 12-річний місцевий школяр. Він облив легкозаймистою речовиною свого однолітка і підпалив.

Про йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

Подія сталася 28 листопада 2020 року близько 23:00 години у Бердянську. Друзі облили спиртом товариша і підпалили. В поліції повідомили, що 12-річний хлопчик сам погодився на це заради "крутого" відео для соцмережі.

У судовій справі йдеться про те, що один із підлітків на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків до свого знайомого, щоб заподіяти йому шкоди, облив потерпілого етиловим спиртом в області правої кістки, попереку, сідниць, стегон. Потім сірниками підпалив рідину на постраждалому.

Згідно із висновком судової медичної експертизи, потерпілий отримав опіки 1-2 ступеня правої кисті, попереку, сідниць, обох стегон 15%. Ці пошкодження кваліфікували як тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

Під час судового засідання обвинувачений, який закінчив 7 клас місцевої школи, свою провину визнав повністю і заявив, що розкаюється у скоєному. Вина обвинуваченого підтверджена доказами, зокрема, й відео з телефонів учасників інциденту.

В результаті Бердянський міський суд ухвалив рішення звільнити неповнолітнього від кримінальної відповідальності і застосувати примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі його під нагляд матері строком на 1 рік.

Нагадаємо, що хлопчик з Бердянська розповів, що його друзі облили "самопалом" і підпалили, знімаючи це на відео. За його словами, вони не очікували, що все так вийде, і що він серйозно постраждає.

У Бердянську троє підлітків підпалили друга заради відео в Instagram - "Секретні матеріали"

У Бердянську троє підлітків підпалили друга заради відео в Instagram - "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація