Облрада невдоволена Бондарем

Депутати Дніпропетровської облради заявили про неправомірність призначення Віктора Бондаря керівником регіону.

Віктор Бондар
УНІАН
Віктор Бондар.
Сьогодні, 12 вересня, депутати Дніпропетровської обласної ради на екстреній сесії з приводу політичної ситуації в області ухвалили заяву про неправовий характер призначення президентом України Віктора Бондаря тимчасово виконуючим обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Із 79 присутніх у сесійній залі депутатів 2за” проголосували 67 осіб (фракції Партії регіонів, Компартії, Блоку Лазаренка та окремі депутати з інших фракцій) "проти” – 4, ("Наша Україна”) утрималися 7 депутатів (фракція Блоку Юлії Тимошенко). Один депутат не брав участі у голосуванні. 

У заяві, яка буде направлена президенту України, до Верховної ради та Кабінету міністрів наголошується, що "неправовий характер цього призначення та невиправдана поспішність, з якою відбувалася відставка, за словами президента, кращого губернатора країни, є неприхованим політичним кроком, спрямованим на посилення адмінресурсу напередодні дострокових парламентських виборів та здійснення фальсифікації результатів голосування”. 

У заяві також підкреслюється, що указ президента про призначення Бондаря, виданий без урахування думки Кабінету міністрів України, "зайвий раз підтверджує, неврегульованість багатьох питань політичної реформи, загострює ситуацію в регіоні напередодні виборів”. 

Більшість Дніпропетровської облради відхилила пропозицію фракції БЮТ розглянути на сесії питання ліквідації наслідків негоди 6 вересня, яка зруйнували три села в Софіївському районі Дніпропетровщини. 

На сесії був присутній та виступив в.о. голови Дніпропетровської ОДА Бондар, який відкинув заяви про можливість фальсифікацій на виборах і завив що готовий співпрацювати з обласною радою – "відкрито, чесно, як звик та хочу працювати”. 

„Давайте не перетворювати Дніпропетровську облраду на Верховну раду України. Я хочу, щоб це був дієвий орган. Я вам протягаю руку”, - підкреслив Бондар.

Також під час виступу на сесії він заявив про те, що Дніпропетровська облрада ухвалила своє рішення через земельні питання.

"У декого викликає занепокоєння моя чітка позиція по керівництву областю. З перших днів я дав доручення главам всіх районних адміністрацій, всій виконавчій владі, що без рішення облдержадміністрації, без попереднього розгляду, будь-які земельні питання, питання надрокористування, оренди не будуть розглядатися на сесіях в тому варіанті, як вони розглядаються сьогодні”, - підкреслив Бондар.
 
Керівник Дніпропетровщини заявив, що він "зупинить хвилю роздачі земель, територій, надр просто так, будь-кому”. "Я розумію, що це викликає незадоволення”, - наголосив Бондар.
 
За його словами, Дніпропетровська облрада своєю заявою про політичну ситуацію в області намагається штучно створити конфлікт. 

Бондар заявив, що в нього велике бажання співпрацювати з депутатами, реалізувати разом проекти, програми, необхідні для поліпшення соціального становища області, захисту населення, додаткового надходження та видатків бюджету. 

Бондар також сказав, що не хоче починати роботу на Дніпропетровщині з конфлікту з депутатами. Т.в.о. голови ОДА підкреслив, що є людиною "самостійною і потужною, аби приймати рішення і не бігати до когось радитися”.

ВідеоОблрада проти призначення Бондаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: