Обмеження швидкості і нові штрафи: у МВС пояснили зміни до ПДР. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вже працює новий Порядок видачі посвідчення водія.

У МВС роз’яснили зміни до правил дорожнього руху, які вступили в дію 1 січня 2018 року.

Про це йдеться на сайті МВС.

Так, наразі зміна розміру штрафів неможлива без внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення Верховною Радою України. Тому, нова система штрафів наразі не діє. 

роз'яснення від мвс_3
МВС

Однак зміни торкнулися обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/г, впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху, зміни до Порядку видачі посвідчення водія, зміни розміру штрафів за деякі порушення, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані.

роз'яснення від мвс_1
МВС

Так, обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/г почало діяти від 1 січня 2018 року. Також вже працює новий Порядок видачі посвідчення водія.

роз'яснення від мвс_2
МВС

"Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не більше двох, або взагалі не було — громадянин обмінює тимчасове посвідчення на постійне", - йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції