Ображеному журналісткою депутату назбирали грошей на валер’янку

Депутати у ВР почали збирати гроші для Юрія Бута, який відсудив у журналістки 20 тис. грн за погіршення здоров'я після її сюжету. Назбирали поки тільки на валер'янку.

У Верховній раді почали збирати кошти для компенсації депутату Юрію Буту за образливі, на його думку, коментарі журналістів.

Зокрема, у сесійній залі було встановлено скриньку із написом "Буту - 20 тисяч", до якої депутати вкидали гроші.

Кошти вкинули практично всі депутати з фракцій БЮТ та НУ-НС.

Опозиційні депутати назбирали 165 гривень на моральну компенсацію Буту. Відповідну кількість коштів нарахували журналісти, відкривши картонну скриньку, до якої вкидали гроші.

Почувши суму, депутат від БЮТ Андрій Павловський, який приніс скриньку журналістам, сказав, що опозиція продовжить збирати гроші й далі.

"Ми сподіваємося, що до нас у цьому приєднаються депутати від Партії регіонів та інші депутати більшості. Вони там всі багаті люди, я сподіваюся, що вони допоможуть своєму колезі", - сказав він.

Депутат визнав, що до 20 тисяч дана сума не дотягує, але висловив сподівання, що цього вистачить "хоча б на валер'янку" для Бута після отриманої ним моральної травми.

Як відомо, Бут відсудив у журналістки 5 каналу Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його у своєму сюжеті "відщепенцем".

Депутат наголошував, що після сюжету журналістки його "почали турбувати безсоння, сильний головний біль, зник апетит, знизився життєвий тонус, з'явився стан депресії".

Читайте також:

Де не плюнь – там наш хрунь

Депутат відсудив 20 тисяч у журналістки, яка відбила йому апетит

Журналіста прогнали з Кабміну через "неформальні" штани

Заступник зниклого журналіста заявив, що його ніколи не знайдуть

Охорона Януковича "почистила" фотоапарат донецької журналістки

ВідеоОбраженому журналісткою депутату назбирали грошей на валер’янку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: