Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обшуки у держцентрі МОЗ: прокуратура спростовує вилучення серверів

При цьому проводяться обшуки через можливе розкрадання коштів.

Прокуратура Києва заявила, що здійснює досудове розслідування щодо можливого заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах під час закупівлі та використання Державним експертним центром програмного забезпечення для обліку хворих на цукровий діабет. Проте установа спростовує заяву Міністерства охорони здоров'я щодо вилучення серверів держпідприємства з реєстром паціентів.

Про це прокуратура повідомляє у четвер, 20 вересня, у своєму Facebook.

Наразі прокуратура, на підставі ухвал слідчого судді, проводить обшук у приміщенні Держцентру з метою вилучення копії відповідної комп’ютерної програми для подальшого проведення судової експертизи.

"Наголошуємо, що прокурором та слідчим у кримінальному провадженні будь-які дії щодо вилучення серверів з Реєстром пацієнтів, що може спричинити призупинення його роботи, не здійснюється", - йдеться у повідомленні.

Прокуратура також зазначає, що вказані слідчі дії проводяться із залученням відповідних IT-фахівців, щоб коректно здійснити копіювання комп’ютерної програми та унеможливити виток конфіденційної інформації щодо пацієнтів.

У прокуратурі при цьому закликають керівництво Держцентру до співпраці зі слідством "шляхом добровільного надання ключів доступу до програмного забезпечення з метою його коректного копіювання з подальшим видаленням персональних даних пацієнтів".

"Наполягаємо, що слідчі дії не створюють перешкод для роботи серверів Державного експертного центру та відповідних Реєстрів", - підкреслила прокуратура.

СТОЛИЧНА ПРОКУРАТУРА СПРОСТОВУЄ ЗАЯВУ МОЗ УКРАЇНИ ЩОДО ВИЛУЧЕННЯ СЕРВЕРІВ ДЕРЖАВНОГО ЕКСПЕРТНОГО ЦЕНТРУ Прокуратурою...

Опубликовано Прокуратура міста Києва Четверг, 20 сентября 2018 г.

Нагадаємо, у четвер, 20 вересня МОЗ заявило, що правоохоронні органи проводять обшуки в Державному експертному центрі та намагаються вилучити сервер, на якому, серед іншого, розміщено реєстр пацієнтів, які потребують інсулінотерапії.

ВідеоХерсонські медики не мали права ховати мертвонароджену дитину разом з біологічними відходами – МОЗ

Херсонські медики не мали права ховати мертвонароджену дитину разом з біологічними відходами. Про це ТСН заявили в міністерстві охорони здоров'я. Таким чином, чиновники самі спростували висновки власної комісії, яка працювала в херсонській обласній лікарні напередодні. Раніше уповноважений президента з прав дитини заявив, що це - не єдиний інцидент в цьому закладі. Медики ж стверджують - діяли за інструкцією.

Херсонські медики не мали права ховати мертвонароджену дитину разом з біологічними відходами – МОЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції