Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі вирішується питання щодо притягнення причетних до злочинних дій осіб до кримінальної відповідальності.  

Слідчі департаменту спецрозслідувань ГПУ спільно з оперативними співробітниками УВБ ДФС та оперативного управління ГУ ДФС у Київській області провели ряд обшуків у високопосадовців часів екс-президента Віктор Януковича.

Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган у Facebook.

За її словами, ці особи причетні до вчинення злочинів, зокрема перереєстрування на підставних осіб ряд підприємств з метою прикриття незаконної діяльності з легалізації доходів отриманих злочинним шляхом.

Зазначається, що в результаті обшуків за місцем проживання одного з колишніх керівників МВС часів Януковича було виявлено та вилучено грошові кошти у сумі понад 200 тисяч доларів США, 3 кг золота, дорогоцінні вироби, картини та ікони, документи та чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестним акціям, зброя та набої до неї.

Під час обшуків за місцем проживання співучасників злочинної групи та офісних приміщень вилучено бухгалтерські документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність, підроблені печатки органів державної влади та печатки підприємств з ознаками фіктивності, нерезидентів, штампи і печатки нотаріусів.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні слідчими Департаменту спецрозслідувань ГПУ спільно з операти...

Опубліковано Ларисою Сарган 12 вересня 2017 р.

За результатами обшуків на підприємствах (у портах та зернових терміналах), де відбувався незаконний експорт, вилучено продукції за попередніми даними слідства на загальну суму близько 200 млн грн. Операції з експорту вказаних товарів здійснювалися без відображення в податковій звітності та сплати відповідних податків.

Наразі вирішується питання щодо притягнення причетних до злочинних дій осіб до кримінальної відповідальності.

ВідеоСхеми Клименка розкрито: прокуратура показала, як розкрадались мільярди за часів Януковича

Як відомо, департамент спецрозслідувань ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 255 КК України, за підозрою В. Януковича у створенні злочинної організації, керівництві нею та її діяльністю.

За фактами вчинення вказаною злочинною організацією у період 2010-2014 років узурпації влади; заволодіння державним майном та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах; легалізації майна здобутого злочинним шляхом; зловживання службовим становищем службовими особами правоохоронних органів, що спричинило тяжкі наслідки.

Нагадаємо, раніше у ГПУ повідомили, що наразі військові прокурори виграли майже 260 судових розглядів у справі про схему позбавленого звання президента Віктора Януковича і екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції