ОБСЄ допоможе Україні створити громадське телебачення

На думку ОБСЄ, особливо гостра потреба в громадському телебаченні постає в рік президентських виборів.

ОБСЄ сприятиме створенню в Україні громадського телебачення. Ця організація готова запросити до Києва найкращих міжнародних експертів та поновити дискусію про створення незалежного громадського ЗМІ.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай констатував, що нині під час виборчих кампаній українців дедалі більше позбавляють можливості чути різні погляди на ту чи іншу проблему. На думку представника ОБСЄ, саме громадське телебачення допомогло б людям отримувати об’єктивну та неупереджену інформацію з різних джерел. Особливо гостра потреба в цьому постає в рік президентських виборів.

"Ми із задоволенням підтримаємо створення громадського телебачення - потрібна лише ваша воля. Адже це добра і потрібна справа. Коли саме створювати громадське телебачення, українці мають вирішити самі - у рік президентських виборів чи пізніше. Але ми готові підтримати цю ініціативу будь-якої миті", - сказав Копай.

Він зазначив, що в Україні існує надто багато концепцій щодо того, якою має бути модель громадського телебачення, і пропонує українцям скористатися досвідом країн, де не так давно було запущено подібні громадські проекти. Утім, експерти констатують, що у рік президентських виборів до громадського телебачення нікому діла не буде.

Читайте також:

Європа хоче дати ляпас Москві руками Києва – Юрій Бойко

В українських миротворців немає грошей на повернення додому

Ірак хоче побрататися з Донбасом

Ющенко не керує "Нашою Україною": в нього є "вічна" професія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: