ОБСЄ похвалила Україну за підготовку до виборів

В ОБСЄ відзначили позитивні моменти у підготовці до виборів в Україні.

Голова Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами президента України Хайді Таліавіні відзначає багато позитивних моментів у процесі підготовки виборів.

Про це вона заявила під час зустрічі з главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Любомиром Гузаром та керівником Патріаршої адміністрації Владикою Богданом Дзюрахом.

У ході зустрічі Таліавіні представила завдання Місії на цьогорічних виборах президента, серед яких - "прагнення ОБСЄ не тільки спостерігати, а й підтримувати ті позитивні зміни, які мають місце в українському суспільстві". 

Посол відзначила багато позитивних моментів у процесі підготовки виборів, а саме, що ці вибори проходять у вільній атмосфері, є публічний обмін думками, має місце суспільна дискусія щодо кандидатів і люди в Україні відчувають свою співвідповідальність.

Як повідомлялося раніше, ОБСЄ заявляла, що має намір виділити 1,5 млн євро на проведення тренінгів з підвищення кваліфікації для членів дільничних виборчих комісій на виборах президента.

Місія Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ23 листопада, розпочала свою роботу з моніторингу президентської виборчої кампанії України.

Читайте також:

Ющенко кличе в Україну більше спостерігачів

ЦВК провела тендер на закупку техніки для ведення реєстру виборців

ОБСЄ виділить 1,5 млн євро на підготовку членів виборчкомів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: