ОБСЄ виділить 1,5 млн євро на підготовку членів виборчкомів

ОБСЄ виділяє кошти на тренінги для членів дільничних виборчкомів.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі має намір виділити 1,5 млн євро на проведення тренінгів з підвищення кваліфікації для членів дільничних виборчих комісій на виборах президента, повідомив старший співробітник проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Рене Бібо.

З його слів, тренінги почалися 25 грудня і триватимуть до 12 січня 2010 року, вони проводяться в рамках співробітництва Центральної виборчої комісії і ОБСЄ.

Усього заплановано провести 800 тренінгів з організації і проведення голосування в день виборів і підрахунку голосів виборців.

Планується, що в цих тренінгах візьмуть участь близько 80 тис. членів дільничних виборчкомів, зокрема, у тренінгах братимуть участь голови, заступники голів і секретарі дільничних виборчкомів.

Для членів виборчкомів, які не матимуть можливості безпосередньо взяти участь у цих заходах, за сприяння ОБСЄ розроблено спеціальний навчальний фільм, що наочно демонструє дії членів дільничних виборчкомів під час підготовки і проведення голосування на виборчих дільницях, а також під час підрахунку голосів виборців.
Зі слів Бібо, раніше ЦВК разом із ОБСЄ вже провели тренінги для більше ніж 2 600 членів окружних виборчих комісій.

Як повідомлялося раніше, місія Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ23 листопада, розпочала свою роботу з моніторингу президентської виборчої кампанії України.

Читайте також:

На вибори президента України ЄС має намір направити 700 спостерігачів

За виборами в Україні будуть стежити 13 російських спостерігачів

Нові бюлетені загрожують зірвати вибори
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: