ОБСЄ вишле спостерігачів на вибори

ОБСЄ зробить усе можливе, щоб її спостерігачі відвідали позачергові парламентські вибори в Україні.

Організація з безпеки і співпраці в Європі зробить усе можливе, щоб її спостерігачі відвідали позачергові парламентські вибори в Україні. 

ОБСЄ вишле спостерігачів на вибори
Сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ в Києві. (Фото: president.gov.ua)

Про це заявив головуючий в ОБСЄ міністр закордонних справ Іспанії Мігель Анхель Моратінос, виступаючи зі зверненням на відкритті Шістнадцятої щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ в Києві. 

За його словами, ОБСЄ з оптимізмом дивиться на вибори в Україні, які заплановані на 30 вересня. Як сказав А.Моратінос, результатом цих виборів у майбутньому має бути згода між українськими політиками і злагода в країні.
Головуючий в ОБСЄ сказав, що координаційний офіс ОБСЄ в Україні докладе усіх зусиль для того, щоб спостерігачі від ОБСЄ взяли участь у виборах. "Ми зробимо усе, щоб ці вибори відвідали спостерігачі від ОБСЄ", - сказав він. "Європа потребує стабільної, демократичної України", - додав А.Моратінос. 

У свою чергу, голова Верховної ради Олександр Мороз звернув увагу Парламентської Асамблеї на дії Президента Віктора Ющенко як антиконституційні. 

"Як представник країни-господаря не буду навантажувати гостей проблемами, які ми повинні вирішити самі. Але заради об'єктивності повинен сказати, що сьогодні в Україні з боку інституту Президента ведеться по суті антиконституційний наступ на парламентаризм, демократію, європейські ідеали й цінності." - сказав Мороз.

Водночас він зазначив, що українські політики вирішать внутрішню кризу без зовнішнього втручання. 

Парламентська асамблея Організації з безпеки й співробітництва в Європі проведе свою 16-у сесію 5-9 липня в Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: