Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обурені пасажири заблокували термінал в аеропорту "Бориспіль"

Люди не можуть вилетіти вже кілька годин.

У Міжнародному аеропорту "Бориспіль" нині заблокований вхід до терміналу F. Так обурені пасажири авіакомпанії  YanAir Airlines хочуть звернути увагу на те, що не можуть вилетіти ще з обіду.

"Все почалося з того, що авіаперевізник YanAir Airlines за декілька днів чемно попередив про перенесення рейсу з 8:00 на 13:00. А потім сталося все, як буває в страшному українському реаліті - щогодини нова інформація про рейс. Зараз уже минає дев’ята година мого перебування в Міжнародному аеропорту "Бориспіль". За попередньою інформацією, авіаперевізник таки зможе здійснити рейс о 23:00. Але це не точно. Мені насправді не цікаво, в кого й чому забрали ліцензію, чому не видають сертифікат на переліт, чому екіпаж не може зібратися і чому представник YanAir не може нічого пояснити. Я просто хочу отримати те, на що я розраховувала і за що заплатила", - написала у Facebook пасажирка Божена Ікалюк.

UPD. 00:00. Тут мало бути щасливе обличчя, яке за обидві щоки топче хачапурі, позуючи біля моря. Натомість я мляво...

Опубліковано Боженою Ікалюк Вівторок, 18 червня 2019 р.

У коментарях до її посту інші пасажири викладають фото, як очікують надворі на інший рейс і також нарікають, що не можуть вчасно потрапити на свій рейс.

заблокований термінал F аеропорту Бориспіль
Олена Каюмова / Facebook

Авіакомпанія YanAir Airlines на своїй сторінці у соцмережі кілька останніх днів викладає повідомлення про зміни в авіарейсах.

Раніше повідомлялося, що Державна авіаційна служба провела комплексну інспекційну перевірку авіакомпанії YanAir. Ревізори виявили низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів. Через це постійна комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби ухвалила рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 07.06.2019.

У YanAir кілька днів тому звернулися до пасажирів із запевняннями, що очікують "відновлення дії сертифіката найближчим часом і поспішаємо запевнити про виконання всіх наших рейсів літаками партнерів на період зазначеного припинення дії сертифікату".

Залиште свій коментар

Вибір редакції