Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обвал мосту на Дніпропетровщині: фура перевищувала дозволену для проїзду вагу

Обвал мосту на Дніпропетровщині: фура перевищувала дозволену для проїзду вагу

Автотранспорт має тепер об’їжджати переправу за 10-15 кілометрів.

Біля місця обвалу мосту поблизу Нікополя виставлені кордони правоохоронців та працює рятувальна спецтехніка. Не виключено, кажуть правоохоронці, що міст під фурою обвалився саме через надмірну вагу транспорту, йдеться у ТСН.16:45.

Тут може проїжджати транспорт вагою не більше 10 тонн, а вантажівка з причепом важить щонайменше 15 тонн, кажуть рятувальники. Перед виїздом із Нікополя водій завантажив сюди ще 20 тонн металевих труб. Головна версія,  що стара переправа, яка давно потребує капітального ремонту, просто не витримала. Одна із секцій мосту зараз під водою, причеп буквально висить над прірвою. У ДСНС розмірковують, як діставати фуру, яку спочатку ще й необхідно розвантажити.

"На міст не заїде великоваговий кран. А підходи до цього мосту по воді обмежені незначною глибиною, щоб підігнати плавучий кран. Якщо залізничний кран підганяти - так тут лінії електромереж. Відтак, є певні проблеми, й зараз це питання опрацьовується", - каже заступник начальника ДСНС у Дніпропетровській області Олександр Шевченко.

Зараз на місці працюють слідчі, у водія вже взяли пояснення, йому загрожує відповідальність одразу за кількома статтями. Терміни відновлення мосту поки не озвучують, наразі тут чекають комплексної експертизи Автодору, на балансі якого перебуває цей об’єкт.

Міст через Каховку є частиною траси Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя. І зараз весь транспорт тут загортають в об’їзд через прилеглі села. Місцеві кажуть - це гак приблизно у 10-15 кілометрів.

Відео У Дніпропетровській області обвалився міст, причеп вантажної фури полетів у воду

Обвал мосту на Дніпропетровщині. Неподалік Нікополя у Каховське водосховище впала 20-метрова секція переправи. У цей  момент там їхала завантажена фура, причеп полетів униз. Кабіна ваговоза залишилася висіти на краю мосту. Сам водій не постраждав - вибратися на тверду землю йому допомогли випадкові свідки.  

У Дніпропетровській області обвалився міст, причеп вантажної фури полетів у воду

Залиште свій коментар

Вибір редакції