Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обвинувачені в махінаціях із результатами ЗНО досі працюють у центрі якості освіти

Обвинувачені в махінаціях із результатами ЗНО досі працюють у центрі якості освіти

Двоє фігурантів скандальної справи не звільнені зі своїх посад.

Двоє обвинувачених у справі про завищення результатів ЗНО і надалі працюють у центрі оцінювання якості освіти. Один співробітник від початку розслідування лише усунений від обов'язків, але не звільнений, інший взагалі ходить на роботу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як заявив нинішній очільник центру Вадим Карандій, в центрі перевірили оригінали бланків робіт і внесені в комп'ютерну базу дані за 2008 рік, коли програмне забезпечення ще не мало сертифіката від державної служби спецзв'язку. Інформацію передали до ГПУ. "Сертифікат ми отримали в липні 2016 року, але це формально. Фізично система захисту була побудована до початку проведення ЗНО, її випробування було здійснено ще у квітні, після чого матеріали були передані службам для атестації. Це той атестат, який з'явився вже після усіх подій", - пояснив Карандій.

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього директора центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, його двох заступників, та ще чотирьох працівників центру. Їх підозрюють у підробці результатів ЗНО близько двом тисячам студентів.

Відео Двоє звинувачених у завищені результатів ЗНО продовжують працювати в УЦОЯО

Залиште свій коментар

Вибір редакції