Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очевидці публікують моторошні відео вибухів на складі боєприпасів в Ічні

Деякі вибухи нагадують розрив ядерної бомби.

Очевидці катастрофи на складах боєприпасів в Ічні Чернігівської області зафільмували масштабні вибухи.

З відеозаписів видно, що деякі боєприпаси вибухали дуже масштабно, нагадуючи розрив невеликої ядерної боєголовки. З військової бази в усі боки розліталися снаряди, що супроводжувалося голосними вибухами. 

З наступного відео видно, як люди масово тікають з найближчих до військової бази населених пунктів просто в домашніх халатах, взутті, на заправних станціях велике скупчення автомобілів.

Також в Мережі є відеозапис, зроблений у безпосередній близькості до місця вибухів. З нього видно, як військові виїжджають з бази.

ВідеоВійськові виїжджають з території бази під час вибухів на військових складах поблизу Ічні

Сьогодні о пів на четверту ранку на військовому 6-му арсеналі поблизу сіл Дружба та Августівка в Ічнянському районі на Чернігівщині на технічній території почалися вибухи.

Військові виїжджають з території бази під час вибухів на військових складах поблизу Ічні

Нагадаємо, інформація про вибухи надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку. Вибухи сталися на військовому 6-му Арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині на технічній території. Повідомляллося, що на складах зберігається орієнтовно 88 тис. тонн боєприпасів, проте згодом в Міноборони спростували цю цифру. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуйовують людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки. 

СБУ почала розглядати диверсію як одну з імовірних причин вибуху. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції