Очевидці розповіли подробиці нічної бійки таксистів і поліцейських в Одесі

Очевидці розповіли подробиці нічної бійки таксистів і поліцейських в Одесі

Очевидці розповіли подробиці нічної бійки таксистів і поліцейських в Одесі

В Одесі в центрі міста відбулася масова бійка

На місці побоїща знайдено пістолет.

Про нічну бійку поліцейських із таксистами до правоохоронних органів повідомили жителі вулиці, на котрій відбувалася сутичка. Люди кажуть, що прокинулися вночі від криків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Спочатку почалася бійка, потім діставали з машин і били їх так конкретно… Почало з'їжджатися багато поліції, машин дев'ять. Було чоловік п'ять у крові. Нічого не зрозуміло. Їх пов'язали половину, половина розбіглася", - каже свідок Діана.

Двох таксистів після бійки шпиталізували. В одного підозра на струс мозку, в другого – перелом носа.

Що призвело до сварки – достеменно невідомо. Але втихомирити дебоширів було нелегко.

"Щоби зупинити конфлікт було застосовано спецзасоби", - повідомила речник управління одеської Патрульної поліції Алла Марченко.

Затримано двох працівників патрульної служби та одного поліцейського, котрі не були при виконанні службових обов'язків. Службові розслідування проводять обидва підрозділи.

Скільки було таксистів та хто почав конфлікт правоохоронці сподіваються дізнатися після перегляду відео з камер спостереження.

"З місця подій було вилучено також пневматичний пістолет, що належав начебто таксисту", - розповів начальник відділу комунікацій ГУНП в Одеській області Андрій Костюк.

Кримінальних або адміністративних проваджень по справі поки що не розпочинали. Матеріали службових розслідувань передадуть до прокуратури Одеської області.

Як уже повідомлялося, цей інцидент стався біля кафе на вулиці Великій Арнаутській близько другої ночі. Затримані мали ознаки алкогольного сп'яніння. 

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

В Одесі побилися поліцейські та таксисти

В Одесі побилися поліцейські та таксисти

Повʼязані теми:

Наступна публікація