Очевидці розповіли про штурм ферми і стрілянину по селянах на Кіровоградщині

Очевидці розповіли про штурм ферми і стрілянину по селянах на Кіровоградщині

Фото: pixabay.com

Внаслідок силового фіналу конфлікту підприємство повернулося під контроль старого власника.

На Кіровоградщині шестеро чоловіків у камуфляжі відкрили вогонь по натовпу людей на території Бережинківського фермерського господарства, за право власності на яке триває суперечка. Наслідком стрілянини стали троє поранених, а винуватців затримали правоохоронці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіс сільськогосподарського підприємства розташований у центрі села в 10 метрах від автобусної зупинки. Свідки розповідають, що навколо контори підприємства зібралося зо дві сотні людей, хтось із них спробував потрапити у середину, а звідти пролунали постріли.

На Кіровоградщині люди в камуфляжі відкрили вогонь з рушниць по натовпу людей

На Кіровоградщині люди в камуфляжі відкрили вогонь з рушниць по натовпу людей

Контору зайняли невідомі, котрі з'явилися в селі місяць тому та назвалися новими власниками ферми. Однак старий власник повідомив, що нікому нічого не продавав. Розв'язати конфлікт мирно не вийшло, тож селяни пішли на штурм. "Дуже ми боялися, тому що в нас дуже багато пенсіонерів тут. Люди 60, 70, 80 років поприходили. І з такою стріляниною такі міцної статури молодики, які стрілять у натовп – вибачте, це дуже страшно", - зізналася очевидець Ольга Касьян. "Вчасно приїхали поліція, швидка допомога, прокуратура навіть на всякий випадок приїхала і пожежна. Дякуючи цьому такого масового кровопролиття не відбулося", - каже інша селянка Валентина Іллюхіна.

Трьох чоловіків з дробовими пораненнями доправили до лікарні. Один досі у травматології із пораненням руки. "Двох пацієнтів вчорашніх, яких оглядали, ми відпустили під нагляд дільничних і сімейний лікарів. Були поранення лучезап‘ястного суглобу, поранення ліктевого суглобу, але такі – прольотом. А тут рана була серйозна, тому довелося вчора прооперувати і залишити в себе у відділенні під наглядом", - пояснила головний лікар обласної лікарні Лариса Андреєва.

У стрілків правоохоронці вилучили зареєстровані мисливські рушниці і травматичний пістолет. "Були встановлені особи шести громадян – вони мешканці іншої області. Вони зараз затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу, знаходяться під вартою. Данні дії кваліфікували, як хуліганство", - розповіла речник поліції Віталіна Бевзенко. Але місцеві кажуть, що правоохоронці затримали не всіх – кільком учасникам конфлікту вдалося втекти. Вранці вони, вочевидь, приїздили по заховану зброю. "Приїхала машина. Один чоловік, здоровий, перестрибнув паркан. Мабуть, рушницю дістав і назад в машину. Знайшли у себе в автомайстерні захований бронежилет", - розповів свідок Павло Микуляк. Навколо контори та всередині тепер чергують спецпризначенці, щоби не допустити заворушень, а місцеві жителі пильно виглядають чужинців.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Повʼязані теми:

Наступна публікація