Очевидці великої ДТП під Херсоном розповіли, як фура перекинула автобус

Очевидці великої ДТП під Херсоном розповіли, як фура перекинула автобус

Очевидці великої ДТП під Херсоном розповіли, як фура перекинула автобус

Фото: favoritekherson.co

Пасажири кажуть, що спершу навіть не зрозуміли, що сталася аварія.

Внаслідок ДТП із автобусом і вантажівкою на Херсонщині в лікарню з черепно-мозковими травмами та переломами потрапили 13 людей. Очевидці аварії кажуть, що спершу навіть не зрозуміли, що сталося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 "Ми стояли на габаритах. Коли це хлопок був, ми взагалі думали, ми вибухнули", - кажуть свідки. Зараз у лікарні лишаються восьмеро пасажирів автобуса, одна жінка в реанімації. Вони кажуть, що ДТП сталася хвилин через 10 після того, як автобус зламався і водій вийшов його полагодити. Потім автобус просто перекинуло догори дриґом, і все перемішалося. "Одна жінка лежала – руку їй дах автобусу причавив. Ми скільки могли – підняли, звичайно, витягли", - розповідають постраждалі.

Пасажири автобуса, що потрапив у ДТП на Херсонщині, розповіли про пережите

Пасажири автобуса, що потрапив у ДТП на Херсонщині, розповіли про пережите

В аварію потрапила бригада робітників з Херсона, котрі перебирали моркву на овочевій базі на Миколаївщині. На роботу вони завжди їздили своїм автобусом, того вечора він ламався кілька разів. Додому залишалося доїхати якихось 20 кілометрів. "Зі слів водія вантажівки, він побачив на своєму шляху автобус лише за 15 метрів. Тож загальмувати не встиг і сталося зіткнення", - розповіла начальник відділу комунікації ГУНП у Херсонській області Ірина Атаманенко.

На місці ДТП поряд із розтрощеною вантажівкою журналісти побачили колегу водія. Володимир Малиш твердить, що сам ледве розминувся з поламаним автобусом, а в нього була менша та легша машина. Зі слів цього свідка, він спершу побачив на неосвітленій трасі чорну пляму, а потім блимання аварійки – і встиг викрутити кермо. Колега ж на важчій фурі маневру зробити не зміг. "Ми їхали рівно, скажем так. І попробуйте оцей сарайчик вивернути на тій самій швидкості – він спробував, по гальмівному шляху видно", - каже Малиш. Тепер в обставинах ДТП розбираються правоохоронці: їх насамперед цікавлять швидкість руху вантажівки та наявність знаку аварійної зупинки на дорозі перед поламаним автобусом.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація