В.о. глави Комісії з азартних ігор погорів на хабарі у $90 тисяч

В.о. глави Комісії з азартних ігор погорів на хабарі у $90 тисяч

Фото: Getty Images

За $90 тисяч в.о. голови Комісії обіцяв надати дозволи та ліцензії у сфері грального бізнесу.

САП та НАБ України у п'ятницю, 20 серпня, викрили на отриманні 90 тисяч доларів хабаря в.о. голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Про це повідомляється на сайті Національного антикорупційного бюро, а також на Facebook-сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що посадовця, який "вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу", затримали "на гарячому".

Детективами встановлено, що затриманий запропонував надати йому неправомірну вигоду за "ухвалення ним і іншими членами Комісії рішень про надання дозволів, що підтверджують відповідність приміщень суб`єктів підприємницької діяльності в Чернігівській та Запорізькій областях для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі".

Окрім того, він обіцяв забезпечити надання ліцензій на право здійснення у цих приміщеннях ігорної діяльності.

Для викриття злочинної схеми НАБУ за погодженням з САП розробило та здійснило комплекс негласних слідчих (розшукових) дій за участю детективів "під прикриттям". 

Попередня правова кваліфікація - ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою) і ч. 4 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) КК України.

Тим часом слідство намагається встановити інших учасників організованої злочинної групи.

Раніше у Києві затримали радницю ректора одного з приватних закладів вищої освіти, яка за хабарі "гарантувала" одержання дипломів про закінчення ЗВО без фактичного навчання і складання іспитів.

Парламентар, якого рік тому спіймали на хабарництві, потрапить до в’язниці – "Секретні матеріали"

Парламентар, якого рік тому спіймали на хабарництві, потрапить до в’язниці – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Наступна публікація