Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Рівненщини закликав повернути Нацгвардію в райони видобутку бурштину

Муляренко надіслав листа Арсену Авакову.

У північні регіони Рівненської області необхідно повернути Нацполіцію та Нацгвардію через збільшення контрабандного видобутку бурштину.

Відповідного листа очільнику МВС Арсену Авакову надіслав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко напередодні, 20 грудня.

"Після виведення підрозділів Національної поліції і частин Національної гвардії України північних районів області значно збільшилась кількість випадків незаконного видобутку бурштину", - написав він.

За словами Муляренка, зверненню до міністра МВС передувала нарада із силовиками та керівниками районів, де зосереджені бурштинові поклади, на якій був розроблений план заходів щодо боротьби з нелегальним видобутком "сонячного каміння".

лист глави рівненської ода
Сайт Рівненської ОДА

Нагадаємо, в Україні незаконно видобувають 120-300 тонн бурштину. А законний видобуток підприємствами, що мають відповідні ліцензії, у 2015 році становив усього 4 тонни. Тіньовий ринок оцінюється в 230-300 млн доларів.

Раніше СБУ повідомила, що на Рівненщині викрили керівництво поліції в "кришуванні" нелегального видобутку бурштинуЗа цим фактом на поліцейських-"старателів" відкрито кримінальну справу за ст. 364 ККУ. Триває досудове слідство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції