Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник "Укрпошти" озвучив розмір своєї зарплати

Очільник "Укрпошти" озвучив розмір своєї зарплати

Смілянський також заявив, що не проти приватизації підприємства.

Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський заробив 3,9 мільйона гривень зарплати за 2017 рік.

Про це він розповів в інтерв’ю MC Today.

"В українців поняття таке: якщо людина багата, то вона обов'язково щось вкрала", - сказав Смілянський. На його думку, це неправильно. "У США Білл Гейтс і Марк Цукерберг – кумири дітей, а у нас про це не говорять дітям", - додав він.

Смілянський також заявив, що не проти приватизації "Укрпошти", проте зараз "ще не час для цього". За його словами, для того, аби компанією володіла держава, має бути вагома причина.

"Для поштового оператора таких причин немає, тому можна продати "Укрпошту" якомусь міжнародному фонду або щось на зразок того. Держава – не найефективніший власник", - додав гендиректор "Укрпошти".

Нагадаємо, у серпні Міністерство інфраструктури України підписало новий контракт з Ігорем Смілянським, призначивши його генеральним директором ПАТ "Укрпошта". Термін дії нового контракту спливе через три роки - 30 червня 2021 року.

Відео "Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

"Укрпошта" масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти - занепокоєні. 

"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

Залиште свій коментар

Вибір редакції