Очільник УПЦ МП Онуфрій потрапив до бази "Миротворця"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там його назвали "агентом впливу РПЦ".

Очільник Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій потрапив до бази "Миротворця".

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

У "Миротворці" його назвали "агентом впливу Російської православної церкви (РПЦ) в Україні та противником створення незалежної помісної церкви в Україні".

НУ, ВОТ ТЕПЕРЬ ВСЕ В СБОРЕ. ДОЛГО ЖЕ МЫ ИХ СОБИРАЛИ. Это недостающие шавки из т.н. синода  гундяевской секты РПЦ в...

Опубліковано Myrotvorets News Вівторок, 25 вересня 2018 р.

Внесення Онуфрія до бази "Миротворця" сталося після засідання синоду УПЦ МП, на якому священики закликали Константинополь відкликати своїх екзархів і зазначили, що Україна є "канонічною територією" Російської православної церкви. До того предстоятель УПЦ МП відмовився зустрітися з екзархами Константинопольського патріарха, які прибули до Києва для підготовки до надання автокефалії Української православної церкви.

Натомість у Вселенському патріархаті вважають, що Українська православна церква Московського патріархату не має права вимагати, щоб призначені Константинополем екзархи залишили Україну. У Міністерстві культури України звинуватили УПЦ МП у потуранні агресору та розпалюванні ворожнечі.  

ВідеоПорошенко заявив, що процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії

На фінішній прямій. Процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії - про це Петро Порошенко заявив українській громаді у Нью Йорку. Щоправда, проти цього активно виступає московський патріархат - напередодні там зібрався синод, що виступив з заявою, де вимагає аби константинопольські посланці покинули Україну, бо, на їхню думку, це є втручанням у їхні справи. Із відповіддю не забарився і Константинополь. Його представник заявив, що московський патріархат не має права нічого вимагати, бо не є самостійною одиницею. 

Порошенко заявив, що процес надання Україні томосу на створення помісної церкви уже на фінальній стадії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції